Naslovna Barmen m / ž

    Barmen m / ž

    96
    0
    • Beograd
    • 24. jula 2019.

    Vebsajt PFB Properties doo

    Hotel Courtyard by Marriot Belgrade zapošljava kolege na poziciji:
    Barmen
    Opis posla:
    • Priprema narudžbine pića za goste u skladu sa navedenim receptima, koristeći merne sisteme.
    • Izdaje, otvara i služi flaše vina/šampanjca.
    • Uspostavlja i održava čistoću i stanje bara, elemenata bara, stolova i drugih alata.
    • Priprema sveže dekoracije za pića.
    • Drži u zalihi led, stakleno posuđe i papirne predmete snabdevanja.
    • Prenosi predmete snabdevanja u oblast postavke bara.
    • Pere zaprljano stakleno posuđe.
    • Sklanja zaprljano posuđe sa pulta bara i sa stolova, i postavlja ga u za to namenjenu oblast.
    • Predviđa i saopštava potrebe za  dopunom.
    • Obrađuje sve načine plaćanja.
    • Prebrojava kasu na kraju smene, popunjava namenske izveštaje blagajne, rešava bilo kakve nepodudarnosti,  ostavlja račune  i obezbeđuje kasu.
    • Osigurava alkoholna pića, piva, vina, rashladne uređaje, radne ormane i skladišnu oblast.
    • Završava dužnosti zatvaranja.
    • Poštuje sve politike i procedure kompanije za bezbednost i sigurnost;
    • prijavljuje nesreće, povrede i nebezbedne uslove rada menadžeru i završava bezbednosnu obuku i sertifikacije.
    • Obezbeđuje da  su uniforma i lični izgled čisti i profesionalni, održavajući poverljivost vlasničkih informacija i štiteći imovinu kompanije.
    • Pozdravlja dobrodošlicom i potvrđuje prijem svih gostiju u skladu sa standardima kompanije, predviđa i obrađuje potrebe gosta za uslugama i zahvaljuje gostima sa iskrenom zahvalnošću.
    • Razgovara sa drugima koristeći jasan i profesionalan jezik.  Razvija i održava pozitivne radne odnose sa drugima, podržava tim u postizanju zajedničkih ciljeva i sluša i odgovara podesno na zabrinutosti  drugih službenika.
    • Obezbeđuje pridržavanje očekivanja i standard za kvalitet. Obavlja druge razumne radne dužnosti, po nalogu Supervizora.
    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.