Naslovna Recepcioner

    Recepcioner

    37
    0
    • Beograd
    • 8. avgusta 2021.

    Vebsajt Bleecker hotels

    Kompanija Bleecker doo stekla je zavidnu reputaciju u hotelskoj industriji počev od 2015. godine. Bleecker Hotels New Belgrade, www.bhotels.rs , je kategorisan kao poslovan hotel sa 4*. Hotel se nalazi na adresi Zemunska 24, 11077 Novi Beograd, u blizini poslovnog parka Airport City Beograd.

    U CILJU DALJEG UNAPREĐENJA POSLOVANJA I JAČANJA STRUČNOG TIMA RASPISUJEMO KONKURS za radno mesto:

    Recepcioner / Recepcionerka

    OPIS POSLA:

    – Prijava i odjava gostiju
    – Naplata usluga, izdavanje profaktura, izdavanje računa
    – Usmena i pisana poslovna komunikacija za gostima, korporativnim klijentima i ostalim poslovnim partnerima kompanije
    – Unos rezervacija (direktna prodaja i online)
    – Orijentisanost ka prodaji smeštajnih kapaciteta i ostalih hotelskih usluga (transfer, parking, turističko razgledanje, restoranske usluge, rent-a-car)
    – Usvajanje i primena recepcijskih procedura u cilju uspešnog poslovanja, kao i očuvanja i unapređenja imidža hotela
    – Dnevni i periodični izveštaji
    – Vođenje dokumentacije u skladu sa procedurama rada
    – Saradnja sa kolegama iz ostalih hotelskih sektora

    USLOVI:

    – Poželjno radno iskustvo u oblasti recepcijskog poslovanja
    – Napredno poznavanje engleskog jezika
    – Poznavanje još jednog stranog jezika je prednost
    – Dobro poznavanje rada u MS Office paketu
    – Poželjno poznavanje rada u hotelskom softveru Protel ili Prosoft

    POŽELJNE OSOBINE KOJE KANDIDAT TREBA DA POSEDUJE:

    – Izuzetne komunikacijske i organizacione veštine i sposobnosti
    – Ljubaznost
    – Sposobnost izvršavanja zadataka u roku

    MI VAM NUDIMO:

    – Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju i uspešnom timu
    – Internu i eksternu edukaciju
    – Mogućnost ličnog usavršavanja, napredovanja i adekvatnu zaradu

    SVI ZAINTERESOVANI MOGU POSLATI SVOJ CV NA E-MAIL:
    reception@bhotels.r

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.