Naslovna Konobar/Konobarica

    Konobar/Konobarica

    56
    0
    • Beograd
    • 31. avgusta 2019.

    Vebsajt Hotel 88 Rooms

    Opis posla:

    • Rad u a la carte restoranu i Lobby baru

    • Posluzivanje gostiju na dorucku

    • Doček gostiju;

    • Posluživanje hrane i pica;

    • Komunikacija sa gostima;

    • Komunikacija sa ostalim departmanima unutar organizacije;

    • Staranje o higijeni, inventaru i sredstvima za rad

    • Rad na banketima;

    Uslovi za kandidate:

    • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste;
    • Minimum godinu dana iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
    • Poznavanje osnovnog nivoa engleskog jezika;
    • Razvijene komunikacione veštine;
    • Odgovornost

    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.