Naslovna Recepcioner / ka

    Recepcioner / ka

    84
    0
    • Beograd
    • 17. juna 2021.

    Vebsajt Hotel Passport Garni

    Tražimo komunikativnu i odgovornu osobu za posao recepcionera/recepcionerke.

    USLOVI:

    ·         Dobro poznavanje engleskog jezika i MS Office-a.

    ·         IV stepen stručne spreme.

    ·         Komunikativna, ljubazna i snalažljiva osoba.

    OPIS POSLA:

    ·         Kandidat će obavljati recepcijske poslove – Prijava i odjava gostiju, naplate.

    ·         Primanje individualnih i grupnih rezervacija.

    ·         Rad u hotelskom softveru – PROTEL.

    ·         Rad u extranetu programa Booking.com.

    ·         Priprema i izdavanje faktura.

    ·         Komunikacija i saradnja sa gostima.

    ·         Rad po smenama.

    NUDIMO:

    ·         Rad u prijatnoj atmosferi.

    ·         Obuku za sve navedene softvere i programe.

    ·         Mogućnost usavršavanja.

    ·         Ugovor o radu.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.