Naslovna Konobar / Konobarica

    Konobar / Konobarica

    250
    0
    • Novi Sad
    • 24. marta 2019.

    Vebsajt Hotel Sheraton

    Opis posla:

    · Stara se o blagovremenom posluženju gosta;

    · Vodi računa o ispravnosti namirnica koje služi, vrši servisiranje sale i stolova;

    · Vrši naplatu pruženih usluga u skladu sa fiskalnom politikom;

    · Dužan je da sve predviđene usluge sektora pruža efikasno i na ljubazan način, u skladu sa hotelskim standardima obavljanja posla;

    · Da savlada postavke sale za banket kuhinje, jelovnike restorana, i bude u stanju da gostima ponudi kvalitetne konbinacije jela i pića kao i da ponudi alternativna rešenja;

    · Odgovara za posluženje gosta po proceduri;

    · Odgovara za svoj izgled, ponasanje, stručan rad, odnos prema gostima i kolegama;

    · Dužan je da u potpunosti poznaje sva pića, jelovnik, banket kuhinje, jelovnik restorana;

    · Odgovoran/a je za implementaciju i sprovođenje HACCP standarda;

    Uslovi:

    · Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste

    · Rad na personalnom računaru

    · Znanje engleskog jezika

    · 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

    Očekujemo Vaše prijave

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.