Naslovna Konobar/Konobarica

    Konobar/Konobarica

    84
    0
    • Novi Sad
    • 27. septembra 2019.

    Vebsajt Hotel Sheraton, Novi Sad

    Opis posla:
    • Dočekuje goste i stara se o blagovremenom posluženju po proceduri
    • Vrši servisiranje sale i stolova
    • Radi na banketima
    • Gostima prezentuje sva pića i jelovnike
    • Vrši naplatu pruženih usluga u skladu sa fiskalnom politikom
    • Stara se o higijeni, inventaru i sredstvima za rad

    Uslovi:
    • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
    • Znanje engleskog jezika
    • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

    Nudimo:
    • Iskustvo u radu po međunarodnim hotelijerskim standardima
    • Dinamičan posao i rad u prijatnom okruženju
    • Obezbeđen topli obrok u hotelu
    • Obezbeđena naknada troškova prevoza

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.