Naslovna Konobar / Konobarica

    Konobar / Konobarica

    44
    0
    • Novi Sad
    • 23. februara 2020.

    Vebsajt Hotel Sheraton, Novi Sad

    KONOBAR / KONOBARICA
    Opis posla:

    • Predstavlja menije i pruža detaljne informacije gostima (o porcijama, sastojcima ili potencijalnim alergijama na hranu)
    • Priprema postavku stolova, pribora i čaša
    • Služi porudžbine hrane i pića
    • Informiše goste o promocijama, dešavanjima i specijalnim aktivnostima u hotelu
    • Održava uredan prostor za ručavanje
    • Pridržava se svih zdravstvenih pravila i procedura

    Uslovi:

    • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
    • Znanje engleskog jezika
    • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

    Nudimo:

    • Iskustvo u radu po međunarodnim hotelijerskim standardima
    • Dinamičan posao i rad u prijatnom okruženju
    • Obezbeđen topli obrok u hotelu
    • Obezbeđena naknada troškova prevoza

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.