Naslovna Noćni recepcioner / Noćna recepcionerka

    Noćni recepcioner / Noćna recepcionerka

    185
    0
    • Novi Sad
    • 10. novembra 2019.

    Vebsajt Hotel Sheraton

    Hotel SHeraton u Novom Sadu zapošljava kolege na poziciji:

    Opis posla:

    ·     Obavlja poslove u vremenu od 22.00h do 6 h

    ·     Vrši evidenciju naplaćenih računa u toku prve i druge smene, zatvara tekući dan, izvlači i skladišti finansijske izveštaje

    ·     Kontroliše fiskalne račune

    ·     Obavlja poslove na recepciji, prima rezervacije u noćnoj smeni, vodi evidenciju o popunjenosti kapaciteta hotela i tekućoj ceni

    ·     Vrši prijem i smeštaj gostiju u hotel, evidentira lične podatke, odjavljuje i ispraća goste

    ·     Vrši proveru Guest Experience i Mobile Guest platforme, odgovara na upite gostiju upućene ovim putem u skladu sa propisanim standardima

    ·     Poznaje loyalty program, nivoe članstva I benefite

    ·     Obavlja naplatu računa za smeštaj i druge usluge

    ·     Dodeljuje sobe i kontroliše dolaske za sutrašnji dan u skladu sa prepiskama

    ·     Štampa registration card-ove, pravi ključeva, dodeljuje odgovarajuće kolaterale

    ·     Izvlači napomene za druge departmane

    ·     Šalje policijski izveštaj

    ·     Vodi evidenciju o no show rezervacijama

    ·     Izvlačenje izveštaja i slanje istih menadžmentu Hotela

    ·     Pruža gostima neophodne informacije i pomaže oko prtljaga ukoliko potrebno;

    ·     Koordinira sa zaposlenima iz drugih odeljenja u toku noćne smene (obezbeđenje, room service i kuhinja)

    Očekujemo Vaše prijave.
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.