Naslovna Šanker / Šankerica

    Šanker / Šankerica

    57
    0
    • Novi Sad
    • 23. februara 2020.

    Vebsajt Hotel Sheraton, Novi Sad

    ŠANKER / ŠANKERICA
    Opis posla:

    • Odgovoran je za pripremu i posluživanje pića gostima
    • Daje preporuke i sugestije gostu za odabir pića
    • Održava šank i radni prostor čistim i urednim u svakom trenutku
    • Vodi računa o zalihama i potrošnji pića
    • Osigurava da je bar u potpunosti opremljen alatima i proizvodima potrebnim za mešanje pića i posluživanje gostiju
    • Pridržava se svih zdravstvenih pravila i procedura

    Uslovi:

    • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
    • Znanje engleskog jezika
    • Rad na personalnom računaru
    • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

    Nudimo:

    • Iskustvo u radu po međunarodnim hotelijerskim standardima
    • Dinamičan posao i rad u prijatnom okruženju
    • Obezbeđen topli obrok u hotelu
    • Obezbeđena naknada troškova prevoza

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.