Naslovna Šanker / Šankerica

    Šanker / Šankerica

    80
    0
    • Novi Sad
    • 12. maja 2019.

    Vebsajt Hotel Sheraton

    Opis posla:

    ·        Obavlja poslove pripreme i izdavanja pića, toplih i hladnih napitaka na zahtev konobara

    ·        Duži potrošnu robu, prati stanje i izveštava neposrednog rukovodioca o potrošnji

    ·        Vodi računa o ispravnosti i roku upotrebe pića, toplih i hladnih napitaka

    ·        Poznaje postavke sale za banket kuhinje, jelovnike restorana

    ·        Dužan je da se pobrine da operativni standardi restorana, kafiterije i banket funkcija budu ispoštovani u skladu sa operativnim priručnikom

    ·        Dužan je da u potpunosti poznaje sva pića, jelovnik, banket kuhinje, jelovnik restorana

    Uslovi:

    ·        Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste

    ·        Rad na personalnom računaru

    ·        Znanje engleskog jezika

    ·        1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

    Očekujemo Vaše prijave.
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.