Naslovna Konobar m / ž

    Konobar m / ž

    174
    0
    • Beograd
    • 17. oktobra 2019.

    Vebsajt Hotel Courtyard by Marriott

    Courtyard Belgrade City Center hotel koji posluje u okviru kompanije PFB Properties d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

    KONOBAR M / Ž

    Kratak opis poslova:

    • Poslužuje hranu i alkoholna pića gostima.
    • Odgovara na pitanja vezano za izbore iz menija.
    • Komunicira sa kuhinjom u vezi pitanja oko menija, dužine čekanja, narudžbine za ponovno kuvanje i raspoloživost proizvoda.
    • Poštuje smernice za ciklično vreme za sve obroke.
    •   Održava čistoću radnih oblasti tokom celog dana.
    • Saopštava dopunske zahteve za obrok, alergije, dijetetske potrebe i specijalne zahteve kuhinji.
    • Pregleda čistoću i pojavu celokupnog porcelana, stakla i srebrnine pre korišćenja.
    • Nadzire i održava čistoću dodeljenih stolova, uključujući obezbeđivanje da posluženja budu raščišćena i stolovi pravilno očišćeni od mrvica.
    • Komunicira sa gostima i drugim službenicima i obezbeđuje da osoblje radi zajedno kao tim, radi obezbeđenja optimalne usluge.
    • Pomaže menadžmentu u najmu, obuci, zakazivanju, proceni, savetovanju, disciplinisanju i motivaciji i podučavanju službenika; i služi kao uzor.
    • Poštuje sve politike i procedure kompanije za bezbednost i sigurnost;
    • prijavljuje nesreće, povrede i nebezbedne uslove rada menadžeru i završava bezbednosnu obuku i sertifikaciju. Obezbeđuje da  su uniforma i lični izgled čisti i profesionalni, održavajući poverljivost vlasničkih informacija i štiteći imovinu kompanije.
    • Pozdravlja dobrodošlicom i potvrđuje prijem svih gostiju u skladu sa standardima kompanije, predviđa i obrađuje potrebe gosta za uslugama, pomaže invalidima i zahvaljuje gostima sa iskrenom zahvalnošću.
    • Obraća se drugima koristeći jasan i profesionalni jezik. Podržava tim da postigne zajedničke ciljeve.
    • Obezbeđuje pridržavanje očekivanja i standarda za kvalitet.
    • Obavlja druge razumne radne dužnosti, po nalogu Supervizora.
    Očekujemo Vaše prijave.
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.