Naslovna Konobar m / ž

    Konobar m / ž

    209
    0
    • Beograd
    • 19. jula 2020.

    Vebsajt Hotel Townhouse 27

    Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

    Konobar/Konobarica

    Mesto zaposlenja: Hotel Townhouse27, Beograd

    Tražimo motivisane osobe, orijentisane prema gostu i spremne za rad u prijatnoj atmosferi.

    Opšti opis posla:

    Konobar ili konobarica – pozicija grani hotel, postavka i servisiranje dorucka, room servis i rad u kafeu u popodnevnoj smeni.

    Uslovi:

    • Radno iskustva na istim ili sličnim poslovima
    • Obavezan srednji nivo znanja engleskog jezika
    • Vredna, precizna, timski orijentisana osoba koja poseduje dobre organizacione sposobnosti
    • Dužan je da sve predviđene usluge sektora pruža efikasno i na ljubazan način, u skladu sa hotelskim standardima.

    Budite spremni da svojim znanjem i iskustvom pronađete svoje mesto u timu Townhouse27 hotela.

    Vaše biografije možete slati elektronskim putem, klikom na prijavi se za posao.

    Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.