Naslovna Konobar m / ž

    Konobar m / ž

    244
    0
    • Beograd
    • 16. decembra 2018.

    Vebsajt Hotel Xenon

    Hotel Xenon je u novi hotel u Beogradu koji se otvorio u avgustu 2017. godine. Želimo da se istaknemo kao jedinstveni hotel koji ne samo da brine o pružanju usluga već i o tome kako se odnosi sa svojim zaposlenima. U ovom trenutku potrebno nam je više osoba za poziciju:

    Beograd

    Opis posla:

    • Zaposleni će obavljati poslove usluživanja gostiju, postavljanja švedskog stola, proveravanja i čišćenja escajga i ostalih artikala neophodnih za funkcionisanje restorana, pomoći u šanku, po potrebi vršiti usluge room service-a, kao i sva ostala zaduženja od strane nadređenih

    Uslovi:

    • Potrebno je, ali ne i neophodno relevantno iskustvo
    • Potrebno je znanje engleskog jezika

    Nudimo:

    • Prijava u radni odnos
    • Redovna isplata zarade
    • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

    Prijave možete slati elektronskim putem ili pozvati broj telefona 011/7701214.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.