Naslovna Kuvar m / ž

    Kuvar m / ž

    112
    0
    • Beograd
    • 31. avgusta 2019.

    Vebsajt PFB Properties doo

    Hotel Courtyard by Marriot Belgrade zapošljava kolege na poziciji:
    Kuvar m / ž
    Opis posla:
    • Pripremanje specijalnih obroka ili zamenskih artikala.
    • Regulisanje temperature pećnica, roštilja i uređaja za pečenje.
    • Izvlačenje hrane iz zamrzivača radi otapanja u frižideru.
    • Obezbeđivanje odgovarajućih obroka, aranžiranja i ukrašavanja hrane.
    • Vođenje dnevnika o hrani.
    • Praćenje kvaliteta i količine hrane koja se priprema.
    • Pružanje pomoći koja je potrebna kada je gužva.
    • Obaveštavanje kuvara o dodatnim prehrambenim artiklima koji će se koristiti za dnevne specijalitete.
    • Informisanje osoblja u odeljenju za hranu i piće o specijalitetima na meniju i stavkama menija koje su rasprodate.
    • Osiguranje kvaliteta prehrambenih artikala.
    • Pripremanje i kuvanje hrane po receptima, standardima kvaliteta, standardima prezentacije i spiskovima za proveru pri pripremi hrane.
    • Pripremanje hladnih jela.
    • Pružanje pomoći menadžmentu pri zapošljavanju, obuci, pravljenju rasporeda, ocenjivanju, savetovanju, preduzimanju disciplskih mera, motivisanja i podučavanju zaposlenih; služenje kao uzor.
    • Poštovanje svih politika i procedura bezbednosti i sigurnosti kompanije;
    • prijavljivanje potreba za održavanje, nezgoda, povreda i nebezbednih uslova rada menadžeru;
    • završavanje obuke za bezbednost i sertifikacije.
    • Obezbeđivanje da uniforma i lični izgled odaju čistoću i profesionalnost, čuvanje tajnosti vlasničkih informacija, zaštita imovine kompanije.
    • Predviđanje i pružanje usluga koje su gostima potrebne.
    • Pri razgovoru sa drugima, korišćenje jasnog i profesionalnog jezika.
    • Razvijanje i održavanje pozitivnih poslovnih odnosa sa drugima;
    • pružanje podrške timu radi postizanja zajedničkih ciljeva; slušanje i odgovarajuće reagovanje na brige drugih zaposlenih.
    • Osiguranje poštovanja očekivanja vezanih za kvalitet i standarda.
    Očekujemo Vaše prijave.
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.