Naslovna Kuvar za pripremu doručka m / ž

    Kuvar za pripremu doručka m / ž

    212
    0
    • Beograd
    • 23. oktobra 2019.

    Vebsajt PFB Properties doo

    Hotel Courtyard Belgrade by Marriot zapošljava kolege na poziciji:

    Opis posla:
    • Pripremanje sastojaka za kuvanje, uključujući porcioniranje, seckanje i skladištenje hrane.
    • Pranje i ljuštenje svežeg voća i povrća. Vaganje, merenje i mešanje sastojaka.
    • Pripremanje i kuvanje hrane po receptima, standardima kvaliteta, standardima prezentacije i spiskovima za proveru pri pripremi hrane.
    • Pripremanje hladnih jela. Rad sa pećima, šporetima, roštiljima, mikrotalasnim pećnicama i fritezama.
    • Testiranje hrane kako bi se utvrdilo da li je dovoljno kuvana.
    • Praćenje kvaliteta hrane tokom pripreme hrane. Uspostavljanje i rasklapanje radne stanice.
    • Posluživanje hrane u odgovarajućim porcijama i u odgovarajućim posudama.
    • Pranje i dezinfekcija kuhinje, stolova, alata, noževa i opreme.
    • Proveravanje i osiguranje da je temperatura aparata i hrane odgovarajuća.
    • Poštovanje svih politika i procedura kompanije i politika i procedura za sigurnost i bezbednost; izveštavanje o potrebama za održavanje, opasnostima po bezbednost, nezgodama, ili povredama menadžeru; i završavanja obuke za bezbednost i sertifikacija.
    • Osiguranje da su uniforma i lični izgled čisti i profesionalni, održavanje poverljivosti vlasničkih informacija i zaštita imovine kompanije.
    • Korišćenje jasnog i profesionalnog jezika pri razgovoru sa drugima.
    • Razvijanje i održavanje pozitivnog odnosa sa drugima na poslu, pružanje podrške timu radi postizanja zajedničkih ciljeva, slušanje i odgovarajuće reagovanje na brige drugih zaposlenih.
    • Osiguranje poštovanja očekivanja vezanih za kvalitet i standarda.
    • Obavljanje i drugih razumnih obaveza vezanih za radno mesto na zahtev supervizora.
    Očekujemo Vaše prijave.
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.