Naslovna Recepcioner / ka

    Recepcioner / ka

    617
    0
    • Beograd
    • 23. februara 2020.

    Vebsajt M House Belgrade

    Potrebni su nam saradnici na poziciji

    Za ovu poziciju neophodno je da posedujete sledeće kvalifikacije i osobine:

    • Neophodno je da je osoba komunikativna, prijatna i snalažljiva
    • Minimum IV stepen stručne spreme
    • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima(nije neophodno)
    • Odlično poznavanje engleskog jezika
    • Poznavanje MS Office paketa
    • Preciznost i tačnost u radu
    • Tražimo prvenstveno osobu od poverenja,  koja će upotpuniti naš mali tim i koja je raspoložena da bude zaposlena na duži vremenski period

    Opis posla:

    • Odgovara na telefonske pozive i elektronsku poštu, daje strankama potrebne informacije o turističkoj ponudi Beograda
    • Vrši prijavu I odjavu gostiju
    • Dočekuje i pozdravlja i goste
    • Prima nove i proverava postojeće rezervacije
    • Vrši naplatu gotovinom, karticama ili na drugi način
    • Vodi urednu knjigu gostiju
    • Prima uplate i izdaje račune za korišćene usluge
    • Pravi kartice za sobe

            Nudimo: Redovnu I stimulativnu zaradu,rad u prijatnom okruženju,mogućnost napredovanja.

    Očekujemo Vaše prijave

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.