Naslovna Noćni Recepcioner m / ž

    Noćni Recepcioner m / ž

    227
    0
    • Beograd
    • 18. novembra 2018.

    Vebsajt Hotel Allure Caramel

    Opis posla:
    • Prijava i odjava gostiju
    • Rad u hotelskom softveru “Hotelijer 2D Soft”
    • Priprema i izdavanje faktura
    • Saradnja sa svim sektorima hotela i hotelskim menadžmentom
    • Komunikacija i saradnja sa gostima
    • Pružanje visokog nivoa usluge i uspešno rešavanje zahteva gostiju hotela
    • Poznavanje hotelskog kapaciteta, cena i usluga hotela
    • Javljanje na telefon i odgovaranje na e-poštu
    • Primopredaja poruka i rukovanje hotelskim ključevima
    • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
    • Evidencija osnovnih podataka o gostima
    • Pružanje informacija o uslugama i prijem reklamacija gostiju
    • Poznavanje engleskog jezika – napredni nivo
    Znanje i veštine
    • Odgovornost i organizovanost u radu
    • Ljubaznost, komunikativnost, timski rad
    • Napredno poznavanje engleskog jezika – govor i pisanje
    • Poznavanje rada na računaru
    • Stečena najmanje SSS
    • Rad u noćnoj smeni
    Radno iskustvo
    • Poželjno, ali ne i nužno potrebno
    Očekujemo  Vaše prijave
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.