Naslovna Portir

    Portir

    71
    0
    • Beograd
    • 8. marta 2020.

    Vebsajt PFB Properties

    Courtyard Belgrade City Center hotel koji posluje u okviru kompanije PFB Properties d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

    Portir

    Nudimo jedinstvenu priliku da postanete član Marriott porodice i svoju karijeru započnete ili nastavite kao Portir, uz mogućnost napredovanja u skladu sa ispunjenim radnim obavezama

    Opis posla

    • Otvara vrata i pomaže gostima /posetiocima koji ulaze i napuštaju objekat.
    • Pomaže informacijama u vezi  pogodnosti objekta, uslugama i radnom vremenu, i o lokalnim oblastima od interesa i lokalnim aktivnostima.
    • Prati i održava bezbednost, sigurnost i čistoću oblasti/nivoa za parking i prijavljuje bilo koje vozilo/opasnost po bezbednost, neovlašćeno osoblje ili potencijalne problem po bezbednost menadžeru/supervizoru.
    • Stara se o bezbednosti vozila i ključeva za vozila.
    • Saopštava procedure parkiranja gostima /posetiocima.
    • Poštuje sve politike i procedure kompanije; prijavljuje nesreće, povrede i nebezbedne uslove rada menadžeru;
    • završava obuku za bezbednost i sertifikacije; štiti imovinu kompanije.
    • Pozdravlja i potvrdjuje prijem svih gostiju u skladu sa standardima kompanije; predvidja i obradjuje potrebe gostiju za uslugama; pomaže invalidima;
    • Komunicira sa drugima koristeći jasan  i profesionalan jezik;
    • odgovara na telefonske pozive koristeći odgovarajući bonton.
    • Razvija i održava pozitivne radne odnose sa drugima;
    • podržava tim u dostizanju zajedničkih ciljeva.
    • Uskladjen je sa očekivanjima i standardima obezbedjenja kvaliteta.
    • Stoji, sedi ili hoda  produženi vremenski period ili tokom cele radne smene.
    • Obavlja druge razumne poslovne dužnosti po nalogu Supervizora.

    Obavezne kvalifikacije:

    • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije I aktivno znanje I upravljanje vozilima
    • Aktivno znanje engleskog jezika
    • Ranije radno iskustvo je poželjno ali nije obavezno

    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.