Naslovna Recepcioner / ka

    Recepcioner / ka

    806
    0
    • Beograd
    • 5. novembra 2019.

    Vebsajt Hotel Envoy

    Envoy Hotel se nalazi u samom centru Beograda, na mestu nekadašnje australijske ambasade u Čika Ljubinoj ulici broj 13. Ušuškan u tihoj pešačkoj oazi usred gradske vreve, Envoy je savršen izbor za modernog putnika koji traži visoki kvalitet i besprekornu uslugu koju će dobiti u bilo kojoj od 49 visoko kvalitetno opremljenih soba.

    Envoy hotel zapošljava kolege na poziciji:
    Uslovi:
    • IV/VII stepen stručne spreme – ekonomsko-turističkog smera ili druga škola društvenog smera
    • Obavezno odlično znanje engleskog jezika (govorno i pisano) i poželjno znanje još jednog svetskog jezika
    • Obavezno znanje rada na računaru
    • Obavezno poznavanje hotelskog programa Fidelio
    • Prednost više od 1 godine radnog iskustva na poslovima recepcionera
    Opis posla:
    • Prijava i odjava gostiju
    • Rad sa novcem i POS terminalima
    • Pravljenje rezervacija
    • Pružanje informacija gostima
    Nudimo:
    • Organizovana obuka pre početka rada
    • Topli obrok obezbeđen
    • Uniforma za rad obezbeđena
    • Petodnevnu radnu nedelju

    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.