Naslovna Saradnik u redakciji internet portala m / ž (praksa)

    Saradnik u redakciji internet portala m / ž (praksa)

    981
    0
    • Beograd
    • 17. februara 2019.

    Vebsajt Hm Team

    Internet portal www.hotelmanager.rs je sa radom počeo u oktobru 2017. godine. Od samog početka rada portala, misija nam je da postanemo jedinstveni portal namenjen hotelijerima. Svakodnevno na portalu se mogu naći najnovije vesti i informacije ali i intervjui iz oblasti hotelijerstva i turizma. Posebno smo ponosni na platformu za zapošljavanje, preko koje je na 400 oglasa za posao konkurisalo oko 7000 kandidata. Do sada smo sarađivali sa gotovo svim hotelima u Beogradu i Srbiji. Intervjuisali smo najbolje menadžere i druge ličnosti.

    Zbog konstantnog rasta i razvoja postojećih i novih projekata, želimo da pojačamo naš tim.

    Saradnik u redakciji internet portala m / ž

    Potrebne kvalifikacije:
    • Student ili apsolvent (poželjno fakulteta u oblasti turizma)
    • Obavezno dobro poznavanje rada na računaru
    • Poznavanje rada na društvenim mrežama
    Opis posla:
    • Kreiranje sadržaja, vesti, tekstova, intervjua
    • Kreiranje sadržaja za društvene mreže
    • Komunikacija sa hotelima i kompanijama, saradnicima
    Šta nudimo:
    • Nepuno radno vreme, sa mogućnošću povremenog rada od kuće
    • Mogućnost poseta najboljih hotelskih događaja i konferencija
    • Mogućnost komunikacije sa menadžerima hotela
    • Poseta najboljih domaćih i lanaca hotela
    • Obuku za rad na WordPress platformi
    • Obuku za rad na društvenim mrežama, kreiranju e-mail kampanja
    • Obuku za digitalni marketing i kreiranje kampanja
    • Pisanu preporuku
    Napomena:
    • Pozicija je namenjena mladima koji žele da usavrše znanja u oblasti marketinga i turizma
    • Pozicija je zamišljena kao praksa

    Očekujemo Vaše prijave. Postanite deo jedinstvenog regionalnog projekta u oblasti hotelijerstva i turizma.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.