Naslovna Sobarica / Sobar

    Sobarica / Sobar

    693
    0
    • Beograd
    • 30. novembra 2019.

    Vebsajt PFB Properties

    6Courtyard Belgrade City Center hotel koji posluje u okviru kompanije PFB Properties d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

    Sobarica

    KRATAK OPIS POSLA:

    • Neodložno reagovanje na zahteve gostiju i drugih odeljenja.
    • Punjenje kolica priborom i voženje kolica u zadati prostor.
    • Ulaženje u sobe za goste uz poštovanje procedure za ulazak i obezbeđivanje da je prostor prazan pre ulaska.
    • Zamenjivanje pogodnosti koje se nalaze u sobi radi udobnosti gosta.
    • Zamenjivanje prljave posteljine i frotira čistima.
    • Spremanje kreveta i savijanje frotira.
    • Čišćenje kupatila.
    • Uklanjanje đubreta, prljave posteljine i predmeta iz rum servisa.
    • Proveravanja da su svi aparati prisutni u sobi i da su ispravni.
    • Slaganje predmeta na stolu, nameštaja i uređaja.
    • Brisanje prašine, glancanje i uklanjanje tragova sa zidova i nameštaja.
    • Usisavanje tepiha i obavljanje poslova oko nege poda (npr. u sobama za goste i hodniku).
    • Poštovanje svih politika i procedura bezbednosti i sigurnosti kompanije;
    • izveštavanje o svim problemima vezanim za održavanje, opasnostima po bezbednost, nezgodama ili povredama;
    • završavanje obuke za bezbednost i sertifikacije;
    • odgovarajuće skladištenje uniforma i lični izgled odaju čistoću i profesionalnost;
    • čuvanje tajnosti vlasničkih informacija i zaštita imovine kompanije
    • Pozdravljanje dobrodošlicom i potvrđivanje prijema svakog i svih gostiju u skladu sa standardima kompanije, predviđanje i ispunjenje potreba gostiju za uslugama;
    • pomaganje osobama sa invaliditetom;
    • zahvaljivanje gostima uz iskrenu zahvalnostzapaljivih materijala.
    • Korišćenje jasnog i profesionalnog jezika pri razgovoru sa drugima.
    • Pružanje podrške timu radi postizanja zajedničkih ciljeva.
    • Osiguranje poštovanja očekivanog kvaliteta i standarda.
    • Obavljanje i drugih razumnih radnih obaveza vezanih za radno mesto po nalogu supervizora.
    Očekujemo Vaše prijave
    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.