Naslovna Sobarica

    Sobarica

    38
    0
    • Beograd
    • 8. marta 2020.

    Vebsajt PFB Properties

    Courtyard Belgrade City Center hotel koji posluje u okviru kompanije PFB Properties d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

    Sobarica

    Opšti opis posla:

    Zaposleni na ovoj poziciji je zadužen za održavanje čistoće i higijene soba i ostalih prostorija u okviru hotela u skladu sa standardnim operativnim procedurama.

    Osnovne dužnosti:

    • Čisti sve sobe i ostale prostorije u hotelu u skladu sa važećim standardima čistoće i higijene u hotelu
    • Proverava da su svi aparati prisutni u sobi i da su u ispravnom stanju.
    • Blagovremeno prijavljuje sve vrste kvarova nadredjenom i/ili službi održavanja
    • Sa svom opremom postupa po propisanom pravilniku
    • Pridržava se pravila i propisa hotela
    • Uvek održava visok standard lične higijene
    • Nosi punu uniformu tokom radnog vremena i pridržava se standarda odevanja I ponašanja propisanih od strane kompanije.
    • Rad u timskom duhu.
    • Obavljanje ostalih radnih obaveza u skladu sa radnim mestom, po nalogu supervizora.

    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.