Naslovna Sobarica / Sobar

    Sobarica / Sobar

    95
    0
    • Beograd
    • 15. septembra 2019.

    Vebsajt Hotel Envoy

    Envoy Hotel se nalazi u samom centru Beograda, na mestu nekadašnje australijske ambasade u Čika Ljubinoj ulici broj 13. Ušuškan u tihoj pešačkoj oazi usred gradske vreve, Envoy je savršen izbor za modernog putnika koji traži visoki kvalitet i besprekornu uslugu koju će dobiti u bilo kojoj od 49 visoko kvalitetno opremljenih soba.

    Envoy Hotel zapošljava kolege u sektoru Hotelskog domaćinstva na poziciji:

    SOBAR/SOBARICA

    Beograd

    Kao Hotel sa prepoznatljivom uslugom i kvalitetom rada, od kandidata će se tražiti visok nivo profesionalizma, želja za učenjem, napredovanjem, stalnim usavršavanjem i poslovnom etikom, da se prilagođavaju savremenim trendovima i budu ambasadori i reprezenti naše kompanije.

    Opis posla:

    • Održava kompletnu higijenu hotelskih soba, i ostalih pratećih prostora uz pridržavanje hotelskih standarda

    Uslovi koje kandidat treba da zadovolji:

    • Vredna i pouzdana osoba
    • Pedantnost i predanost radu
    • Sposobnost timskog rada
    • Iskustvo u ugostiteljstvu poželjno

    Nudimo:

    • Organizovana obuka pre početka rada
    • Topli obrok obezbeđen
    • Uniforma za rad obezbeđena
    • Petodnevnu radnu nedelju

    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.