Naslovna Specijalista ljudskih resursa m / ž

    Specijalista ljudskih resursa m / ž

    686
    0
    • Beograd
    • 22. decembra 2019.

    Vebsajt PFB Properties doo

    Hotel Courtyard by Marriot Belgrade zapošljava kolege na poziciji:

    Kratak opis posla:

    • Kao član Odeljenja ljudskih resursa objekta, pruža podršku osoblju, radi na izvršenju dnevnih aktivnosti uključujući regrutovanje, ukupne kompenzacije, obučava i razvija zaposlene.
    • Pored toga, fokusira se na izvršenje svakodnevnih usluga iz domena ljudskih resursa koje ispunjavaju i prevazilaze potrebe zaposlenih i omogućavaju uspešno poslovanje; takođe obezbeđuje usaglašenost sa svim primenljivim zakonima, propisima i radnim procedurama.
    • Priprema sve neophodne podatke i popunjava liste za obračun plata.
    • Poštuje politiku i proceduru bezbednosti i sigurnosti kompanije; obezbeđuje da uniforma i lični izgled odaju čistoću i profesionalnost; čuva vlasničke informacije i štiti imovinu kompanije.
    • Prijavljuje nezgode, povrede i nebezbedne uslove rada generalnom menadžeru.
    • Pozdravlja dobrodošlicom i potvrđuje prijem svakog zaposlenog u skladu sa standardima kompanije.
    • Koristi jasan i profesionalan jezik pri razgovoru sa drugima; tačno i potpuno priprema i pregleda pisane dokumene; odgovara na telefonske pozive uz odgovarajući bonton.
    • Razvija i održava pozitivne odnose na radu sa drugima; pruža podršku timu radi postizanja zajedničkih ciljeva; sluša i reaguje na odgovarajući način na brige drugih zaposlenih.
    • Osigurava poštovanje očekivanog kvaliteta i standarda.
    • Unosi i locira informacije vezane za rad korišćenjem kompjutera i/ili određenih sistema.

    Profil kandidata:

    • VI stepen stručne spreme
    • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
    • Vrsta stručne spreme: Visoka škola iz oblasti hotelijerstva ili pravne oblasti

    Opis posla:

    • Upravljanje regrutovanjem i procesom zapošljavanja
    • Primena beneficija zaposlenih
    • Upravljanje razvojem zaposlenih
    • Održavanje odnosa sa zaposlenima
    • Upravljanje pravnim praksama i praksama usaglašenosti
    • Obračun plata

    Očekujemo Vaše prijave.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.