Naslovna Konobar

    Konobar

    106
    0
    • Beograd
    • 17. oktobra 2019.

    Vebsajt Todor Hotels doo

    U cilju daljeg unapređenja poslovanja, zbog povećanog obima posla u kompaniji Todor Hotels d.o.o., Beograd Art Hotel, Knez Mihailova 27, raspisujemo konkurs za radno mesto:

    Konobar

    Opis posla:
    Rad u a la carte restoranu, po potrebi na banquetingu i posluživanju gostiju na doručku.
    Naplata, izdavanje računa
    Od kandidata se očekuje sledeće:
    Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti i poštovanje radne discipline
    Poštovanje postavljenih procedura rada i primena istih
    Posvećenost, brzo učenje, dobre komunikativne sposobnosti, timski rad, ljubaznost
    Uslovi:
    Srednja škola, ugostiteljski smer
    Najmanje 1 godina radnog iskustva u ugostiteljskom objektu
    Osnovno komunikacijsko znanje engleskog jezika
    Mi Vam nudimo:
    Rad u dinamičnom okruženju i uspešnom timu
    Internu i eksternu edukaciju
    Mogućnost ličnog usavršavanja, napredovanja, adekvatnu zaradu u skladu sa iskustvom i zalaganjem
    Lični dohodak 41.000 rsd uz dodatno plaćen prevoz

    Konkurs je otvoren do popune. Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Rok za konkurisanje: 15.10.2019.

    Pošaljite nam svoj CV/rezime ili drugi dokument. Max. veličina fajla: 2MB.